Ўзбекистонлик талабалар билан учрашув ўтказилди
Шу йил 24 майда Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М. Рахманкулов бошчилигидаги делегация томонидан Россиянинг етакчи таълим муассасаларида таҳсил олаётган ўзбекистонлик талабалар билан…
Ижтимоий-сиёсий тадқиқотлар институтида учрашув бўлиб ўтди
Жорий йил 23 май куни Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М. Рахманқулов Россия Фанлар Академияси Ижтимоий-сиёсий тадқиқотлар институти директори В. Левашов билан учрашди.…
Москва коммунал хизмат кўрсатиш мажмуасининг бошқарув марказига ташриф уюштирилди
Жорий йил 22 май куни Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М.Рахманқулов Шаҳар бошқаруви таҳлилий маркази раҳбари Е.Балашов билан сунъий интеллект ва блокчейнга асосланган…
Россия Олий иқтисодиёт мактабида учрашув бўлиб ўтди
Шу йил 21 майда Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М. Рахманқулов Россиянинг Олий иқтисодиёт мактаби раҳбарияти билан учрашди. Учрашув давомида томонлар конституциявий қурилиш,…
Россия Федерацияси Ҳукумати ҳузуридаги Қонунчилик ва қиёсий ҳуқуқ институтида учрашув бўлиб ўтди
Шу йил 21 майда Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М.Рахманкуловнинг Россия Федерацияси Ҳукумати ҳузуридаги Қонунчилик ва қиёсий ҳуқуқ институти директори Т.Хабриева билан учрашуви…
Москва давлат юридик университетида учрашув бўлиб ўтди
Шу йил 21 майда Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М. Рахманкулов О.Кутафин номидаги Москва давлат юридик университети раҳбарияти билан учрашди. Учрашув давомида томонлар…
Институт вакиллари халқаро давра суҳбатида иштирок этишди
Жорий йилнинг 21 май куни Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти бош илмий ходими, профессор Г. Маликова Қозоғистон Республикаси Бош прокуратураси ҳузуридаги Ҳуқуқни муҳофаза қилиш органлари академияси томонидан “Давлат хизматидаги чекловлар.…
Институт делегацияси Россия табиий фанлар академиясига ташриф буюрди
Жорий йил 20 май куни Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М.Рахманкулов бошчилигидаги делегация Россия табиий фанлар академиясида ташриф буюрди. Ташриф доирасида Россия табиий…
Россия Федерацияси Президенти ҳузуридаги Хусусий ҳуқуқ тадқиқот марказида учрашув ўтказилди
Шу йил 20 майда Москва шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Қонунчилик ва ҳуқуқий сиёсат институти директори М.Рахманкулов бошчилигидаги делегация Россия Федерацияси Президенти ҳузуридаги С.Алексеев номидаги Хусусий ҳуқуқ илмий-тадқиқот маркази директори…
Япония халқаро ҳамкорлик агентлиги делегацияси билан учрашув бўлиб ўтди
Шу йил 16 майда Институтда Нагоя иқтисодиёт университети профессори жаноб Кацуя Ичихаши бошчилигидаги Япония халқаро ҳамкорлик агентлиги (JICA) делегацияси билан учрашув ташкил этилди. Учрашувда JICA ва Ўзбекистон Коррупцияга қарши курашиш…

A meeting was held with Uzbek students
On May 24 this year in Moscow a delegation of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan headed by its Director M.…
On May 23 this year in Moscow the Director of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan M.Rakhmankulov met with the Director…
On May 22 this year in Moscow Director of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan M.Rakhmankulov met with the head of…
On May 21 this year in Moscow the Director of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan M.Rakhmankulov met with the leadership…
On May 21 this year in Moscow the Director of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan M.Rakhmankulov met with the Director…
On May 21 this year in Moscow a meeting was held between the Director of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan…
On May 21 this year the chief researcher of the Institute of Legislation and Legal Policy professor G. Malikova took part in the international round table organised by Law Enforcement…
On May 20 this year in Moscow the delegation of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan headed by its Director M.Rakhmankulov…
On May 20 this year in Moscow the delegation of the Institute of Legislation and Legal Policy under the President of the Republic of Uzbekistan headed by the Director M.…
On May 16 this year the Institute hosted a meeting with a delegation of Japan International Cooperation Agency (JICA) headed by Professor of Nagoya University of Economics Mr. Katsuya Ichihashi.…